Free Shipping

Free shipping on order over $1000

Free Return

Free return in 24 hour after purchasing

Gift Cards

Give the special perfect gift

Reward Points

Earn and spend with ease

Instalační


DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m • Universally useable, for indoor and outdoor use • Central loose tube cable • Singlemode E09/125 OS1 • LSZH-Outer Sheath • Halogen-fr...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 5m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 7m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 10m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 100m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 15m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 20m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 25m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 30m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 40m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 50m, M/M, zlacené konektory

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr. HD-DVD/BluRay prehrávac a LCD/Plazma televizor. kabel prenáší digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)

CMS Blocks

This is a CMS block. You can insert any content (HTML, Text, Images) Here.

Read More