Free Shipping

Free shipping on order over $1000

Free Return

Free return in 24 hour after purchasing

Gift Cards

Give the special perfect gift

Reward Points

Earn and spend with ease

LC - LC


OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče ne...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 3 m. Specifikace LC-LC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče ne...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 5m G657A

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 09/125µ 7m

70m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 1m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 5m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 62,5/125 1m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 62,5/125µ 2m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 62,5/125µ 3m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 62,5/125µ 5m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 62,5/125µ Xm délka na přání

7m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FC-Kabel OM3, MMF, 5m, LC/LC 8Gbit/s

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 1M LC to LC male Ethernet up to 1 Gbit, fiber class OM 2 Individually packaged, with test report 50/125µ fiber...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 1m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 1M • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 2M • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 2m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 2M LC to LC male Ethernet up to 1 Gbit, fiber class OM 2 Individually packaged, with test report 50/125µ fiber...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 •...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3 • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 •...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3 * Duplex cable * LSOH * Connector with ceramic ferrule * Cable diameter 3mm * Single packed with test-report * Connector 1: LC *...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m

Fiber Optic Patch Cable, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Length 7M LC to LC male Ethernet up to 1 Gbit, fiber class OM 2 Individually packaged, with test report 50/125µ fiber...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3 • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cabl...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 09/125µ - 10m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3 * Duplex cable * LSOH * Connector with ceramic ferrule * Cable diameter 3mm * Single packed with test-report * Connector 1: LC *...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 1m Duplex OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 2m Duplex OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 5m Duplex OM3

Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 7m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connect...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 7m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-re...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-re...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-re...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-re...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 7m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-re...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-r...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-rep...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 2m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-rep...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-rep...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 5m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-rep...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 7m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-rep...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (APC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 10m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-re...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3

LC-LC Optický patch cord 50/125 10m Duplex OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 0,5m

LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 40m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 20m

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 20m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 50m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 50/125µ 50m OM3

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 50m Duplex OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Fiber cable OM3, MMF, LC/LC 5m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4.1 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 2 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 3 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 5 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 10 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 20 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > LC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 10m

LC-LC Optický patch cord 50/125 10m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 09/125µ 20m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FC-Cable OM4, MMF, 5m, LC/LC

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 35m

LC-LC Optický patch cord 50/125 30m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 62,5/125µ 50m

50m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 62,5/125µ 100m

100m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord Fiber Optic Patch Cables Single mode FC/LC 9/125, 1m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connecto...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 09/125µ - 15m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 15m

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 15m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC Optický patch cord 09/125 15m G657A

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 15m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 62,5/125µ 45m

100m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

ETERNUS DX100/200 S3 Active optical cabel (AOC) 30m

Active optical cable (AOC) 30,0m between enclosures for DX1/200 S3 1x Active optical cable 30m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FC-Cable OM4, MMF, 10m, LC/LC

Optical multimode- cable (OM4) optimized for multimode 16 Gbit/s Also suitable for 8 Gbit /s and 10 Gbit /s cable typ: I-V(ZN)HH2G50/125µOM4 plug sytem: LC-Duplex/LC-Duplex insulation: double insulation traction: 600N cable color: violet cable le...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FC-Cable OM3 LWL 10m LC LC

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 10 m optimized fot mutimode 8 Gbit/s...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FC cable SMF, 10m, LC/LC

optical singlemode- cable (9um) having LC-LC-connector combination), length 10 m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord LC-LC 09/125µ 40m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 30m OM4 duplex

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 30m OM4 duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FC cable SMF, 20m, LC/LC

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 15m OM4 duplex

LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m OM4 duplex

OPTIX LC-LC Optický patch cord  50/125 3m OM4 duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 7m

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC; OM3; legenth 1m; 3mm changeable polarization

Uniboot Patchcable LC to LC; OM3; legenth 1m; 3mm changeable polarization...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC; OS2; legenth 1m; 3mm

Uniboot Patchcable LC to LC; OS2; legenth 1m; 3mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC; APC 8o; OS2 legenth 1m; 3mm

Uniboot Patchcable LC to LC; APC 8o; OS2 legenth 1m; 3mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC; OM2 length 1 m; 3mm

Uniboot Patchcable LC to LC; OM2 length 1 m; 3mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4; legenth 1m; 2mm changeable polarisation

Uniboot Patchcable LC to LC OM4; legenth 1m; 2mm changeable polarisation...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4, legenth 1m; 2mm changeable polarisation

Uniboot Patchcable LC to LC OM4, legenth 1m; 2mm changeable polarisation...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 2m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 2m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 3 m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 3 m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 5m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 5m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 5 m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 5 m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 5m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 5m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 7 m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 7 m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 7m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 7m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 7 m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM3 changeable polarization legenth 7 m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 10m; 2mm

Uniboot Patchcable LC to LC OM4 changeable polarization legenth 10m; 2mm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 a, Duplex Length 20m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 a, Duplex Length 20m, Class OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 50/125 µ 12 Pcs., Color code DIN IEC 304 Length 2m, Class OM3

DIGITUS LC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 50/125 µ 12 Pcs., Color code DIN IEC 304 Length 2m, Class OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 50m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 50m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 a, Duplex Length 80m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 a, Duplex Length 80m, Class OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 25m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 25m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 15m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 15m, Class OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 30m G657A

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Optický kabel LC > LC Multimód OM5 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páčka...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HP 1m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable

Délka: 1 M Rozhraní: 1. Konektor: LC Male 2. Konektor: LC Male Záruka: 36 měsíců...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 0,5m duplex G657A 1,8mm

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory. Běžně se používá k propojení zařízení v rozvaděči, připojení aktivních prvků k optické trase, apod, . Mezi nejběžnější konfigurace kabelů patří FC-FC, FC-SC,...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 2m duplex G657A 1,8mm

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory. Běžně se používá k propojení zařízení v rozvaděči, připojení aktivních prvků k optické trase, apod, . Mezi nejběžnější konfigurace kabelů patří FC-FC, FC-SC,...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 3m duplex G657A 1,8mm

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory. Běžně se používá k propojení zařízení v rozvaděči, připojení aktivních prvků k optické trase, apod, . Mezi nejběžnější konfigurace kabelů patří FC-FC, FC-SC,...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Lenovo 5m LC-LC OM4 MMF Cable

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)

CMS Blocks

This is a CMS block. You can insert any content (HTML, Text, Images) Here.

Read More