Free Shipping

Free shipping on order over $1000

Free Return

Free return in 24 hour after purchasing

Gift Cards

Give the special perfect gift

Reward Points

Earn and spend with ease

LC - SC


OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit...

133.4025 KčBez daně: 110.25 Kč

Opticord LC-SC 09/125µ 5m

...

203.28 KčBez daně: 168 Kč

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 1m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

133.4025 KčBez daně: 110.25 Kč

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

146.1075 KčBez daně: 120.75 Kč

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

...

157.542 KčBez daně: 130.2 Kč

Opticord LC-SC 50/125µ Xm délka na přání

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je na přání. Specifikace LC-SC 50/125µ. Používá se k propojení zařízení u...

447.216 KčBez daně: 369.6 Kč

Opticord LC-SC 62,5/125µ 5m

...

235.0425 KčBez daně: 194.25 Kč

FC-Cable MMF, 5m, LC/SC, (1xSheat)

optical multimode- cable (9um) having LC-SC-connector combination), length 5 m...

932.547 KčBez daně: 770.7 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

175.5105 KčBez daně: 145.05 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

127.2315 KčBez daně: 105.15 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m OM1

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia...

131.043 KčBez daně: 108.3 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 2m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia...

138.666 KčBez daně: 114.6 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC,50/125 µ, Duplex, Class OM3 3 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m, Class OM3 • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cabl...

153.912 KčBez daně: 127.2 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Class OM3 10 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3 • Connector 1: LC • Connector 2: SC • Cable type: I-VH 2G50/125µ • Fiber class: OM3 • Mode: Multimode • Color cable: aqua color • Boot: two-color • Fi...

230.6865 KčBez daně: 190.65 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

131.043 KčBez daně: 108.3 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Conn...

132.3135 KčBez daně: 109.35 Kč

Opticord LC-SC 50/125µ 100m - duplex

...

2448.2535 KčBez daně: 2023.35 Kč

Opticord LC-SC 50/125µ 200m - duplex

...

3515.4735 KčBez daně: 2905.35 Kč

Opticord LC-SC 09/125µ 2,5m

...

160.083 KčBez daně: 132.3 Kč

Opticord LC-SC 62,5/125µ 2,5m

...

218.526 KčBez daně: 180.6 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

138.666 KčBez daně: 114.6 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

210.3585 KčBez daně: 173.85 Kč

Opticord SC/APC-LC optický patch cord 09/125 2m

SC/APC-LC optický patch cord 09/125 1m...

207.0915 KčBez daně: 171.15 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with tes...

165.3465 KčBez daně: 136.65 Kč

Opticord LC-SC 50/125µ 6m Duplex OM3

...

316.3545 KčBez daně: 261.45 Kč

Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4 1 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

191.301 KčBez daně: 158.1 Kč

Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 2 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

223.0635 KčBez daně: 184.35 Kč

Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 3 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

258.6375 KčBez daně: 213.75 Kč

Delock optický kabel LC / SC Multimode OM4. 5 m

Tento OM4 optický kabel od Delocku slouží k připojení různých síťových zařízení, například NIC s SFP modulu do switche nebo media konvertoru. Specifikace • Konektor LC Duplex > SC Duplex • Multimode OM4 kabel • Vlákno: 50/125 µm • Keramická objím...

320.892 KčBez daně: 265.2 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

132.3135 KčBez daně: 109.35 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

137.94 KčBez daně: 114 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

158.994 KčBez daně: 131.4 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m • LC / SC Connector • Connector with ceramic ferrule • Singlemode • Duplex • I-VH 2E9/125µ • Halogen free cable • 9/125µm fiber • Fiber class OS 1 • Cable diameter...

176.055 KčBez daně: 145.5 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector...

147.5595 KčBez daně: 121.95 Kč

OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3

LC-SC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 LSZH ...

174.0585 KčBez daně: 143.85 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 1m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-...

141.207 KčBez daně: 116.7 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-...

161.535 KčBez daně: 133.5 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 3m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-...

181.137 KčBez daně: 149.7 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 5m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-...

219.252 KčBez daně: 181.2 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 7m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-...

258.6375 KčBez daně: 213.75 Kč

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 10m Best performance and link quality for your network. Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test...

317.0805 KčBez daně: 262.05 Kč

FC cable MMF, 10m, LC/SC

optical multimode- cable (9um) having LC-SC-connector combination), length 10 m...

1065.9495 KčBez daně: 880.95 Kč

OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM4 Duplex

OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM4 Duplex ...

313.8135 KčBez daně: 259.35 Kč

OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 10m simplex

OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 10m simplex...

377.3385 KčBez daně: 311.85 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 3m...

160.2645 KčBez daně: 132.45 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 7m...

240.306 KčBez daně: 198.6 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m...

479.7045 KčBez daně: 396.45 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3...

143.748 KčBez daně: 118.8 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m...

292.941 KčBez daně: 242.1 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 15m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 15m, Class OM3...

447.942 KčBez daně: 370.2 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3...

175.5105 KčBez daně: 145.05 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1 m...

181.863 KčBez daně: 150.3 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2 m...

189.486 KčBez daně: 156.6 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3 m...

195.8385 KčBez daně: 161.85 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5 m...

208.5435 KčBez daně: 172.35 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1m...

211.0845 KčBez daně: 174.45 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m...

217.437 KčBez daně: 179.7 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7 m...

222.519 KčBez daně: 183.9 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m...

223.7895 KčBez daně: 184.95 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (PC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10 m...

242.847 KčBez daně: 200.7 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m...

236.4945 KčBez daně: 195.45 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 7m...

249.1995 KčBez daně: 205.95 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC (APC) to LC (APC), Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m...

673.5465 KčBez daně: 556.65 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 7m, Class OM3...

197.6535 KčBez daně: 163.35 Kč

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m...

207.8175 KčBez daně: 171.75 Kč

OPTIX LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex

LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex...

74.9595 KčBez daně: 61.95 Kč

OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3

OPTIX LC-SC Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3 LSZH Plášť ...

170.247 KčBez daně: 140.7 Kč

Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)

CMS Blocks

This is a CMS block. You can insert any content (HTML, Text, Images) Here.

Read More