Free Shipping

Free shipping on order over $1000

Free Return

Free return in 24 hour after purchasing

Gift Cards

Give the special perfect gift

Reward Points

Earn and spend with ease

Moduly pro přepínače


null

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GB...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP AGM731F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-SX connectivity -...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 1000Base-LX Fibre SFP GBIC Module

NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-LX FIBER SFP AGM732F Small size for high density fiber connections Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot 1000BASE-LX connectivity over...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit

NETGEAR - ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit PROSAFE™ 24 GIGABIT STACKING KIT AX742 Adds a 24Gbps Stacking connectivity to the GSM7328S and GSM7352S Modular design lowers costs while maximizing flexibility Modular design lowers costs while maxim...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC MM 850nm Fiber Module Multimode LC Connector 850nm • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet Standard • Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1 • Differential LVPECL input and output • Duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MI-7248TF, 24-port Gigabit dual-personality (RJ-45 or open SFP) ports I/O card,

MI-7248TF, 24-port Gigabit dual-personality (RJ-45 or open SFP) ports I/O card, for chassis switch MS-7206S...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S

MF-7201, Fan assembly modul, for chassis switch MS-7206S...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

SFP-LHX1310-40-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km

SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) -...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Software for Central managament and monitoring of switches up to 150 devices (ES

Software for Central managament and monitoring of switches up to 150 devices (ES-2108/3124/3148/ 4124 a GS-2024/4024/4012F) Výkonné řešení pro SMB sítě - Automatické vyhledávání, přehled o zařízeních - Předdefinované nastavení pro efektivní konfigur...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Splitter chassis (included 4 non-halogen telco cables) for usage with chassis IE

Splitter chassis (included 4 non-halogen telco cables) for usage with chassis IES-5005M...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M

48-port ADSL2+ Annex B line card for chassis IES-5000M...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53

24-port Splitter card for ALC1224-53 a ALC1248G-53...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M

48-port G.SHDSL bis line card for IES-5000M...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel VSC1024-41, 24-port Splitter card for VDSL2 card VLC1224G-41

VSC1024-41 24-port Splitter card for VDSL2 card VLC1224G-41 for chassis IES-5000ST/5005ST...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel VDSL Telco cabel (for usage with VES-1616-35)

VDSL Telco cabel (for usage with VES-1616-35)...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

4 x Telco - 50 non-halogen cables for 2 line cards for usage with chassis IES-50

4 x Telco - 50 non-halogen cables for 2 line cards for usage with chassis IES-5000M...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear PROSAFE APS135W POWER MODULE FOR GSM7328S-200 GSM7352S-200

Netgear PROSAFE APS135W POWER MODULE FOR GSM7328S-200 GSM7352S-200...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) - Gigabitová rychlost a flexibilita - Možnost výměny za provozu - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů - Splňuje průmyslové standardy - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájecí...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

MGBSX1, gigabitový tranceiver, optika SX, konektor LC 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, up to 220m 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, up to 275m 50/125um MMF @ 400 MHz/km, up to 500m 50/125um MMF @ 500 MHz/km, up to 550m...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Adds...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Single-mode fiber 1000BASE-LX Distance Up to 10 km Wavelenght 1310 nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"

Přidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhranímSpolupracuje se dvěma zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200 Podporuje 10GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743 Spolupracuje se standardními...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HP HP X120 1G SFP LC SX Transceiver - JD118B

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector LX/LH transceiver?DOM

1000BASE-LX/LH long-wavelength/long haul; without DOM...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HP X410 E-Series 1U Universal 4-Post Rack Mounting Kit - J9583A

X410 E-SERIES 1U UNIVERSAL 4POST RACK MOUNTING KIT. The rack mounting kit supports the 1U, full width switches in the following switch series and the power supply: V1810 Series, E2510 Series, E2520 Series, E2610 Series, E2810 Series, E2910 Series, E3500 S...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1310nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module High quality and excellent reliability 1.25 Gbps Maximum Data Rate ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

Direct Attach SFP+ copper cable 10 Gigabit SFP+ with ultra low latency For Servers, Storage and Switches short uplinks Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) SFP+ connector on both sides Drives 10 Gigabit Ethernet (3 m distance) 5-year Warran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear SPARE PROSAFE APS525W POWER MODULE for GSM7224PS and GSM7248PS

Provides a replaceable power supply for the GSM72xxPS series PoE Gigabit switches When an RPS (redundant power supply) is used, the power supply can be replaced without stopping the switch or requiring a reboot (hot swap) ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm The Plug and Play Fiber Connection mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module Bidirectional WDM Module - Only one fiber is needed High quality an...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

10GE SFP+ ADAPTER (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 Adds...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

1000BASE-LH SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 40 km Single-mode fiber 1000BASE-LH Distance Up to 40 km Wavelenght 1310 nm Duplex LC connector...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco Redundant Power System 2300 and Blower,No Power Supply,

Ilustrační obrázek - produkt včetně 2 zdrojů 1150W The Cisco RPS 2300 can provide complete internal power supply redundancy for up to two attached networking devices. It has two power supply bays and can accept 1150W AC or 750W AC power supply module...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber. Ports 1 LC 1000BASE-SX port Duplex: full only Connectivity Connector type: LC Wavelength: 850 nm Physi...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, passive...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco SFP-10G-SR= 10GBASE-SR SFP Module

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Using 4700MHz*km MMF (OM4), up to 400m link lengt...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel RPS300, redundant power supply for 3700 switches

Zyxel RPS300 redundant power supply for 3700 switches...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel RPS600-HP, redundant power supply for 3700 PoE switches

Zyxel RPS600-HP redundant power supply for 3700 PoE switches...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock kabel Twinax SFP+ samec > samec 2 m

Tento Twinax kabel lze použit pro připojení zařízení ke switchi s portem SFF. Taky můžete připojit dva Ethernetové switche nebo externí storage systém k Fibre Channel řadiči. Specifikace • Konector: SFP+ samec > samec • Pasivní, nízká spotřeba energ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

JD118BOEM...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode, vlnová délka 850 nm • Až do 550 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbi...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP Modul 1000Base-SX MM 1310 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode vlákna, vlnová délka 850 nm • Až do 550 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1....

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Single-Mode vlákna, vlnová délka 1310 nm • Až do 20 km s 9/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP Modul 1000Base-SX SM 1310 nm DDM

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Single-Mode vlákna, vlnová délka 1310 nm • Až do 20 km s 9/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 1...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP+ Modul 1000Base-SX MM 850 nm

Tímto modulem Delock SFP lze rozšířit Gigabit switch s volným slotem SFF pro rozhraní s optickými vlákny. Specifikace • Pro Multi-Mode vlákna, vlnová délka 850 nm • Až do 300 m s 50/125 µm vlákna • LC-Duplex konektor • Přenosová rychlost až do 10...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP Modul 1000Base-T RJ45

Tímto Delock SFP modulem je možné rozšířit Gigabit switch s volným SFF slotem pomocí RJ45 rozhraní. • Pro měděné síťové kabely (Cat.5e, 100 m) • RJ45 samice • Přenosová rychlost až do 1.25 Gbit/s • 10/100/1000 Mbps s SGMII rozhraním • 1000 Mbps s...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE

Přidává 10 Gigabit Ethernet "Long Reach Multimode" optickou konektivitu Kompatibilní se zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními modelů GSM73xxS / GSM72xxPS a AX743 modulem 10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m multimode optickým připojením ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Metalický Typ vidu - Rychlost...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Catalyst 2960X FlexStack Plus Stack Module optional

Optional FlexStack Plus hot-swappable stacking modulea .5m stack cable is included with the module. Optional 1m and 3m cables are also available for separate purchase....

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP+ Module 10GBase-LR SM 1310 nm

This Delock SFP+ module can be used to expand your 10 Gigabit switch with a free SFF slot by an optical fiber interface. ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PWR-75-24 napájecí zdroj DIN, 24V, 75W

Vlastnosti: - výstupní napětí 24V DC, zatížitelnost 75W - vstupní napájení: 100-240V AC, 50/60Hz - elektrická bezpečnost dle CE EN-60950-1 - pracovní teplota -10 až 60 st. C, vlhkost do 90% - rozměry: 55 x 125 x 100 mm - hmotnost: 0,6kg...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PWR-40-24 napájecí zdroj DIN, 24V, 40W, slim

Vlastnosti: - výstupní napětí 24V DC, zatížitelnost 40W - vstupní napájení: 100-240V AC, 50/60Hz - elektrická bezpečnost dle CE EN-60950-1 - pracovní teplota -20 až 70 st. C, vlhkost do 90% - rozměry: 40 x 90 x 100 mm, "slim"-úzké provedení pro úspor...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PWR-120-48 napájecí zdroj DIN, 48V, 120W

Vlastnosti: - výstupní napětí 48V DC, zatížitelnost 120W - vstupní napájení: 100-240V AC, 50/60Hz - elektrická bezpečnost dle CE EN-60950-1 - pracovní teplota -10 až 60 st. C, vlhkost do 90% - rozměry: 65 x 125 x 100 mm - hmotnost: 0,8kg...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver - J9151A

HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver - J9151A...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-LX

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Key Features: 1000base-LX: 1 Gbps, up to 10 km, for SMF optical fiber Transmitter: FP Laser W...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX

•1 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Model Name: LACGSX Key Features: 1000base-SX: 1 Gbps, up to 500 m, for MMF optical fiber Tran...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP+, 1000BASE-LR

•10 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Model Name: LACXGLR Key Features: 10Gbase-LR: 10 Gbps, up to 10 km, for SMF optical fiber Tr...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP+, 1000BASE-SR

•10 Gigabit Ethernet Fiber Connectivity •Easy Setup and Plug-and-Play •Hot Swappable Voltage: 3.3V Operating Temperature: 0°C ~ +70°C Model Name: LACXGSR Key Features: 10Gbase-SR: 10 Gbps, up to 300 m, for MMF optical fiber Tr...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km. Typ modulu SFP+ Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 10G ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Power Supply 200W Hot Swap with V-Lock adds redundancy to non-POE N3000 series switches Customer Kit

Power Supply 200wHot Swap with V-Lock adds redundancy to non-POE N3000 series switches Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up to 1 switch - Kit

MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up to 1 switch - Kit Features & Benefits •Provides reliable power for your mission-critical applications •Delivers up to 1000-Watt power Overview The Power Supply from Dell™ provid...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PSP NBD

LLW to 5Yr PSP NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 3m Customer Kit

Stacking Cable, for Dell N2000 or N3000 series switches (no cross-series stacking), 3m, Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Tandem Switch Tray holds 2x of X1018X1018PX1026X1026PX4012 in one rack U Customer Kit

Dell Networking Tandem Switch Tray holds 2x of X1018X1018PX1026X1026PX4012 in one rack U Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Tranceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit

PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Tranceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 3Yr PS NBD

LLW to 3Yr PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking CableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable 1m - Kit

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable1 Meter - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking CableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable 5m - Kit

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable5 Meters - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. DDMI - diagnostika: Ano Dosah [km]: 10 Formát: SFP+ Konektory: LC duplex Pro typ kabelu: Single mode Přenosov...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N1548/N1548P - LLW to 3Yr PS NBD

LLW to 3Yr PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking X1052/X1052P - LLW to 3Yr PSP NBD

LLW to 3Yr PSP NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PS NBD

LLW to 5Yr PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit

Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock kabel Twinax SFP+ samec > samec 3 m

Tento Twinax kabel lze použit pro připojení zařízení ke switchi s portem SFF. Taky můžete připojit dva Ethernetové switche nebo externí storage systém k Fibre Channel řadiči. Specifikace • Konector: SFP+ samec > samec • Pasivní, nízká spotřeba energ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit

Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco SFP-10G-SR-S= 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise Class

Cisco SFP-10G-SR-S Module (S-Class) The Cisco 10GBASE-SR module supports a link length of 26 meters on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300-meter link lengths are possible....

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Additional PSU for M4300-28G and M4300-52G C14 connector Capacity: 110V-240V AC power input Up to 150W output power at 110/220V AC...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 250W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Additional PSU for M4300-8X8F, M4300-12X12F and M4300-24X24F C14 connector Capacity: 110V-240V AC power input Up to 250W output power at 110/220V AC...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Additional PSU for M4300-28G-PoE+ (GSM4328PA) and M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) C14 connector Capacity: 110V-240V AC power input Up to 575W output power at 110/220V AC...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

D-Link DEM-CB100S SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

100 cm 10GbE Direct Attach SFP+ Cable...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 F...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m

The plug and play extension for your network switch The DIGITUS® Mini GBIC (SFP) transceiver modules offer the highest quality and reliability. The module offers a perfect opportunity for you to extend your Gigabit network switch with a free SFP Uplink...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco 250W AC Config 2 Power Supply Spare

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver

10GBASE-SR SFP+ Transceiver (without DDM), 80m: OM1 & OM2 MMF,300m: OM3 MMF ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

Hot Pluggable MSA Compliant RoHS Compliant Standards Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR Form Factor Type: SFP+ Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L Fiber Media support: Single-Mode Distance Cap...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km with DDM support, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm The plug and play fiber connection The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wethe...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell 10GBase-T Module 4-port Hot Swap 4x 10GBase-T ports (RJ45 for Cat6 cables) CustKit

10GBase-T Module 4-port Hot Swap 4x 10GBase-T ports (RJ45 for Cat6 cables) CustKit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A_OEM

OEM X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A_OEM A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10G...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

European 250V C15 Power Cord for N15xxP/N20xxP/N30xxP - Kit

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit

Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N1548/N1548P - LLW to 5Y PS NBD

LLW to 5Y PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

RPS720 External Power Supply (for N15xx N20xx PC55xx PC70xx non-PoE) up to 4 switches

RPS720 External Power Supply (for N15xx N20xx PC55xx PC70xx non-PoE) up to 4 switches ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD119B ekvivalent)...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 7m Cust Kit

Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 7m Cust Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200 Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743 10 Giga...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Power Supply, 715w, Hot Swap, adds redundancy to N3024P for POE. Do not use for 600+ watts POE+, Customer Kit

Power Supply, 715w, Hot Swap, adds redundancy to N3024P for POE. Do not use for 600+ watts POE+, Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Power Supply, 1100w, Hot Swap, adds redundancy to N3048P or upgrade N3024P for 600+ watts POE+, Customer Kit

Power Supply, 1100w, Hot Swap, adds redundancy to N3048P or upgrade N3024P for 600+ watts POE+, Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-SX, 850nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-SX, 850nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1310nm/Rx1550nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm

DIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, 1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, 1310nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm

DIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 100Base-BX, Tx1550nm/Rx1310nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km Singlemode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, 1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km Singlemode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, 1550nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 100Base-BX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 155 Mbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 100Base-BX, Tx1310nm/Rx1550nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 3COM-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

3COM-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+ 10 Gbps Module, Singlemode, 1550nm, 80km LC Duplex Connector, with DDM feature

SFP+ 10 Gbps Module, Singlemode, 1550nm, 80km LC Duplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode 10km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature

SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode 10km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+ 10 Gbps Module, Singlemode, 1550nm, 40km LC Duplex Connector, with DDM feature

SFP+ 10 Gbps Module, Singlemode, 1550nm, 40km LC Duplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus QSFP 40 Gbps Module, Multimode, 850nm, 100m MPO Connector, OM3

QSFP 40 Gbps Module, Multimode, 850nm, 100m MPO Connector, OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode 10km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector, with DDM feature

SFP+10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode 10km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 60km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector, with DDM feature

SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 60km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 40km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature

SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 40km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 40km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector, with DDM feature

SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 40km, Tx1270/Rx1330, LC Simplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 60km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature

SFP+ 10 Gbps Bi-directional Module, Singlemode, 60km, Tx1330/Rx1270, LC Simplex Connector, with DDM feature...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus QSFP 40 Gbps Module, Singlemode, 1310nm, 10Km MPO Connector, OM3

QSFP 40 Gbps Module, Singlemode, 1310nm, 10Km MPO Connector, OM3...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm

CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 3COM-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm

3COM-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM

Modul MiniGBIC TL-SM311LM Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351. •Podpora plně duplexního režimu •Plug-and...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS

Modul MiniGBIC TL-SM311LS Jednorežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 •Podpora plně duplexního režimu •Plug-and-...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex

Obousměrný SPF modul WDM TL-SM321A Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů •Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení •TX: 1 550...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex

Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM TL-SM321B Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů •Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

TP-Link 10Gbit 2portový SFP modul TX432 pro T3700G-28TQ

2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul TX432 2x 10G SFP+ sloty Kompatibilní s více modely TP-LINK switchů / SFP+ média konvertorů / SFP+ kabelů •Rozměry (Š x H x V): 131 x 92 x 31 mm ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE

The NETGEAR® 10GBASE-T SFP+ Transceiver (AXM765) delivers 10G copper connectivity with CAT6a or CAT7 cabling up to 30 meters (98.5 feet) when inserted in a switch SFP+ fiber module slot. The AXM765 fits into SFP+ interfaces of M4300, M5300, M6100, M7100 a...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switches (no cross-series stacking), 0.5m, Customer Kit

Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switches (no cross-series stacking), 0.5m, Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

D-Link DPE-302GE 2-Port Gigabit PoE Extender

D-Link DPE-302GE je 2-portový Gigabit Ethernet IEEE 802.3af PoE / 802.3at PoE+ extender pro prodloužení dosahu Ethernet sítě a PoE napájení. Možnost řetězení až 4 jednotek za sebe, tzn. prodloužení dosahu až na vzdálenost 500m, při použití standardních UT...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km Reach - Kit

Dell Networking,Transceiver,SFP,1000BASE-LX,1310nm Wavelength,10km Reach - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N1124/N1124P - LLW to 5Y PS NBD

LLW to 5Y PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking X1026/X1026P - LLW to 5Y PS NBD

LLW to 5Y PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HP PD-3501G-AC 1p GE 802,3af Midspan

PD-3501G-AC 1p GE 802,3af Midspan...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

S+RJ10 je unikátní SFP+ modul, který dokáže komunikovat rychlostí 10Mbps až 10Gbps po ethernetovém kabelu. Zajímavou vlastností je schopnost 1Gbps linku až na vzdálenost 200m při instalaci mezi 2 stejné S+RJ10 moduly.Podpora rychlostí v závislosti na délc...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m

UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Fyzick...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3 MeterCusKit

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3 MeterCusKit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR 10km reach on SMF (4x10Gb LR quad mode) Cust Kit

Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR 10km reach on SMF (4x10Gb LR quad mode) Cust Kit...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell SFP+ 10GbE Module 4 port Hot Swap 4x SFP+ ports (optics or direct attach cables req'd) CustKit

SFP+ 10GbE Module 4 port Hot Swap 4x SFP+ ports (optics or direct attach cables req'd) CustKit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45

Popis This SFP+ module by Delock can be used to expand a 10 Gigabit switch with a free SFP+ slot by an RJ45 interface. Specifikace • Connectors: 1 x SFP+ male > 1 x RJ45 jack • Data transfer rate: Gigabit Ethernet up to 1 Gbps NB...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink SFP 10/100/1000M metalický modul, RJ-45, 100m, 1.25Gbps, Cisco comp.

ML-SFP-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a rozhraní Konektory: RJ45 Fo...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable7 Meters - Kit

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable7 Meters - Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-GP-C+ - U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům.GPON SFP modul je zakončen SC konektorem...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N1148 - LLW to 5Y PS NBD

LLW to 5Y PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC TXM431-LR Transceiver SFP+ LC s jedním režimem Maximálně flexibilní s možností připojení za provozu Kompatibilní s několika modely switchů / SPF+ moduly TP-LINK K čemu slouží tento produkt Transceiver TXM431-LR...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC TXM431-SR Transceiver SFP+ LC s více režimy Maximálně flexibilní s možností připojení za provozu Kompatibilní s několika modely switchů / SPF+ moduly TP-LINK K čemu slouží tento produkt Transceiver TXM431-SR...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking X1026/X1026P - LLW to 3Yr PS NBD

LLW to 3Y PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking X1052/X1052P - LLW to 3Y PS NBD

LLW to 3Y PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking X1052/X1052P - LLW to 5Y PS NBD

LLW to 5Y PS NBD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)

Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km) ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Kabel Twinax SFP+ samec > SFP+ samec 5 m

Tento Twinax kabel od Delocku lze použít pro připojení zařízení ke switchi s portem SFP+ nebo pro propojení dvou Ethernetových switchů. Specifikace • Konektor: 1 x SFP+ samec > 1 x SFP+ samec • Pasivní, nízká spotřeba energie • Rychlost přen...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC konektor, DDM, Cisco compatible

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompati...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 40km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-40 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 40km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompa...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 3m

UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Fyzick...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N1148P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt

1Y Life Ltd to 5Y ProSpt ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N1108T/N1108P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt

Dell Networking N1108T/N1108P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco SFP-H10GB-CU1M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter REFRESH

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Cisco SFP-H10GB-CU3M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter REFRESH

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N2024/N2024P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt

Dell Networking N2024/N2024P - 1Y Life Ltd to 3Y ProSpt ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking N2024/N2024P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt

Dell Networking N2024/N2024P - 1Y Life Ltd to 5Y ProSpt ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-4105M/IES-4105M TELCO64-TO-OPEN END 3M CABLE

IES-4105M/IES-4105M TELCO64-TO-OPEN END 3M CABLE ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES 4105 TELCO64-TO-RJ11, 3M, BEIGE,6P2C,3U

IES 4105 TELCO64-TO-RJ11, 3M, BEIGE,6P2C,3U ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-4105M TELCO64-TO-TELCO64 2M CABLE

Zyxel IES-4105M TELCO64-TO-TELCO64 2M CABLE...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-6000M/IES-5112M/IES5106M TELCO50-TO-OPEN END 3M CABLE

IES-6000M/IES-5112M/IES5106M TELCO50-TO-OPEN END 3M CABLE...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-5112M/IES-5106M CABLE PACK FOR 72-PORT LINE CARD

IES-5112M/IES-5106M CABLE PACK FOR 72-PORT LINE CARD...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-5112M/IES-5106M CABLE PACK FOR 48-PORT LINE CARD

IES-5112M/IES-5106M CABLE PACK FOR 48-PORT LINE CARD ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-6000M Chassis MSAN (2 or 1 slot for MSC + 15 or 16 slot for LINE card = 17-slot )

Zyxel IES-6000M Chassis MSAN (2 or 1 slot for MSC + 15 or 16 slot for LINE card = 17-slot ) ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-3016ST Splitter Chassis 16-slots for splitter card

Zyxel VLC1424G-56,VDSL2 over POTS Line Card 24-Port VDSL2 30a/17a Annex A Line Card with IPv6 and power saving support ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel SEC1224 G.SHDSL Extension Card 24-Port

Zyxel SEC1224 G.SHDSL Extension Card 24-Port ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel VSC1224-41 XDSL Annex A Splitter Card for IES-5000ST/IES-5005ST/IES-3016ST/IES5002ST

Zyxel SEC1224 G.SHDSL Extension Card 24-Port ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel VLC1348G-51 VDSL2 over POTS Line Card 48-Port VDSL2 17a Annex A Line Card with ADSL2+ Fallback Feature

Zyxel VLC1348G-51 VDSL2 over POTS Line Card 48-Port VDSL2 17a Annex A Line Card with ADSL2+ Fallback Feature ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel VSC1224-43U XDSL Universal Splitter Card for IES-5000ST/IES-5005ST/IES-3016ST/IES5002ST

Zyxel VLC1348G-51 VDSL2 over POTS Line Card 48-Port VDSL2 17a Annex A Line Card with ADSL2+ Fallback Feature ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel VLC1424G-56,VDSL2 over POTS Line Card 24-Port VDSL2 30a/17a Annex A Line Card with IPv6 and power saving support

Zyxel VLC1424G-56,VDSL2 over POTS Line Card 24-Port VDSL2 30a/17a Annex A Line Card with IPv6 and power saving support ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-5112M Chassis MSAN (2-MSC + 10-LINE card = 12-slot )

Zyxel IES-5112M Chassis MSAN (2-MSC + 10-LINE card = 12-slot ) ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel MSC1024GB Management Switch Card IES-5106M, IES-5112M, 6000M

Zyxel MSC1024GB Management Switch Card IES-5106M, IES-5112M, 6000M ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel MSC1224GB Management Switch Card Management Switch Card for IES-5106M, IES-5112M, 6000M (10G)

Zyxel MSC1224GB Management Switch Card Management Switch Card for IES-5106M, IES-5112M, 6000M (10G) ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel IES-5106M Chassis MSAN (1-MSC + 5-LINE card = 6-slot)

ZyZyxel MSC1224GB Management Switch Card Management Switch Card for IES-5106M, IES-5112M, 6000M (10G) ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel VOP1372G-61 VOIP Line Card 72-PORT SIP VoIP Line Card

Zyxel VOP1372G-61 VOIP Line Card 72-PORT SIP VoIP Line Card...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Zyxel GLC1320G-55 Dual-rate Fibre Line Card 20-Port Fiber-based Gigabit/Fast Ethernet dual-rate Line Card

Zyxel GLC1320G-55 Dual-rate Fibre Line Card 20-Port Fiber-based Gigabit/Fast Ethernet dual-rate Line Card ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

40GBASE-CR4 Passive Copper Cab

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul

UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Modul je kompatibilní po...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-RJ45-10G, 10G Metalický modul

UF-RJ45-10G je 10-Gigabitový SFP+ metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 1G/10Gbps. Dosah modulu je při rychlosti 1Gbps 100m, při 10Gbps je to pouze 30m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční po...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock SFP Module 10/100/1000Base-T RJ45

Popis This SFP module by Delock can be used to expand a Gigabit switch with a free SFP slot by an RJ45 interface. Specifikace • Connectors: 1 x SFP male > 1 x RJ45 jack • Data transfer rate: Ethernet up to 10 Mbps Fast Ethernet up to 100 Mb...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+2733-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1270/1330nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+3327-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330/1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní témě...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Active Optical (Optics included) 10M Customer Kit

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Active Optical (Optics included) 10M Customer Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Dell Networking 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable 5 Meters Cust Kit

Dell Networking 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable 5 Meters Cust Kit ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HPE X362 720W AC PoE Power Supply - JG544A

HPE X362 720W AC PoE Power Supply - JG544A ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

HPE 1Y FC 24x7 Ntwk Group 145 Lic SVC - U4AG3E

HPE 1Y FC 24x7 Ntwk Group 145 Lic SVC - U4AG3E ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

ATEN VM-PWR460 VM1600A Power Module

The VM1600A can be equipped with dual power modules to ensure that the system is always working. The power modules are hot-swappable and can be easily replaced without shutting down the system. The VM1600A has two power slots that can connect to two diffe...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Aruba Instant On 12V Power Adapter

Aruba Instant On 12V napájecí adaptér pro zařízení Aruba Instant On. Podporovaná zařízení: Aruba Instant On AP11 Access Point Aruba Instant On AP12 Access Point Aruba Instant On AP15 Access Point ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Aruba Instant On 48V PSU Power Adapter

Aruba Instant On 48V napájecí adaptér pro zařízení Aruba Instant On. Podporovaná zařízení: Aruba Instant On AP11D Access Point ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Aruba Instant On POE Midspan

Aruba Instant On POE adaptér pro zařízení Aruba Instant On. Podporovaná zařízení: Aruba Instant On AP11 Access Point Aruba Instant On AP12 Access Point Aruba Instant On AP15 Access Point Aruba Instant On AP17 Access Point Aru...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)

CMS Blocks

This is a CMS block. You can insert any content (HTML, Text, Images) Here.

Read More