Free Shipping

Free shipping on order over $1000

Free Return

Free return in 24 hour after purchasing

Gift Cards

Give the special perfect gift

Reward Points

Earn and spend with ease

Konektory a couplery


null

OPTIX ST Optická spojka SM

OPTIX Optická spojka/ adaptér/ coupling ST-ST, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX ST Optická spojka MM

Optická spojka/ adaptér/ coupling ST-ST, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX SC Optická spojka SM

Opticord Optická Spojka SC- duplexní SM...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX SC Optická spojka MM

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SC Connector, Duplex, Multimode,Crimpversion, 2XALWL-SC + CL

SC Connector, Duplex, Multimode, Crimpversion, 2XALWL-SC + CLIP + 2 X Kink Protection • Male , crimping sleeve and tension relief...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus ST Connector Multimode, Crimpversion

ST Connector Multimode, Crimpversion • Male, crimping sleeve and tension relief...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX SC Optická spojka SM Duplex

Spojka SC Single Mode duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX SC Optická spojka MM Duplex

Spojka SC Multi Mode duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC Optická spojka SM Duplex

Spojka LC single mode duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX LC Optická spojka MM Duplex

Spojka LC multi mode duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Záslepka SC

Spojka LC multi mode duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX SC/APC Optická spojka SM

Spojka SC Single Mode duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord Kotva pro Kabely 10-12mm samosvorná

Spojka SC Single Mode duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord Rezerva kabelu na sloup nebo stěnu - venkovní

Rezerva kabelu na sloup nebo stěnu - venkovní slouží k uchycení rezervy kabelů na sloup nebo i zeď ve venkovním i vnitřním prostředí vyrobeno z plátové oceli žárově pozinkováno na tento držák je možno namontovat i vodotěsnou optickou spojku ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX SC Optická spojka MM Duplex

OPTIX SC Optická spojka MM Duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Záslepka SC Duplex

Opticord Záslepka SC Duplex...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus ST, ST Coupler, Multimode, Phosphor Bronze Ferrule, Metal

•ST / ST •Simplex •Multimode •Phosphor Bronze Ferrule •Metal housing •Black dust protection caps ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord ST konektor MM50

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Opticord Boot ST, na OPI, MM, SM, 0.9mm - černý

...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus záslepka for SC duplex otvory, 100 pcs.

DIGITUSDigitus Blindplate for SC duplex holes, 100 pcs....

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

LC konektor, simplex, metalokeramický,MM

LC konektor, simplex, metalokeramický, šedý na kabel 3mm k lepení ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

STP spojka cat.6

Přímá stíněná spojka 8P8C cat6, stíněné provedení....

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Plastic Housing For Adaptor SC (redukce)

Plastic Housing For Adaptor SC (redukce) Adaptér, díky kterému vložíte SC nebo LC duplex spojku do běžného modulárního patchpanelu. ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

LC konektor, simplex, metalokeramický,SM

LC konektor, simplex, metalokeramický, modrý na kabel 3mm k lepení ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Dust Cover for RJ45 Plug 10 pieces

Popis This Dust Cover by Delock can protect RJ45 connectors on network cables from dirt or damage. Specifikace • Color: black • Dimensions (LxWxH): ca. 16 x 14 x 13 mm Obsah balení • Dust Cover, 10 pieces Balení • Poly bag ...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Dust Cover for RJ45 Jack 10 pieces

Popis This Dust Cover by Delock can protect network, ISDN or SFP connectors from dirt or damage. Specifikace • Color: black • Dimensions (LxWxH): ca. 21 x 18 x 14 mm Obsah balení • Dust Cover, 10 pieces Balení • Poly bag...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks (prodáváno po 100ks)

FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic SC Attenuator Attenuation level: 1dB Singlemode

Fiber optic SC Attenuator Attenuation level: 1dB Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic SC Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Multimode

Fiber optic SC Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Multimode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic SC Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Singlemode

Fiber optic SC Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic SC Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode

Fiber optic SC Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus E2000 Coupler, Simplex, 8o APC Singlemode, Ceramic Ferrule, color green, incl. mounting screws

E2000 Coupler, Simplex, 8o APC Singlemode, Ceramic Ferrule, color green, incl. mounting screws...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic ST Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Multimode

Fiber optic ST Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Multimode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic ST Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Singlemode

Fiber optic ST Attenuator with 8o APC Attenuation level: 1dB Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic ST Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode

Fiber optic ST Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic ST Attenuator Attenuation level: 1dB Singlemode

Fiber optic ST Attenuator Attenuation level: 1dB Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic FC Attenuator with 8o angled polish Attenuation level: 1dB Multimode

Fiber optic FC Attenuator with 8o angled polish Attenuation level: 1dB Multimode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic FC Attenuator with 8o angled polish Attenuation level: 1dB Singlemode

Fiber optic FC Attenuator with 8o angled polish Attenuation level: 1dB Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode

Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB Singlemode

Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SC / SC Duplex Coupler, color aqua Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing, Multimode,inc.fixing material

DIGITUS SC / SC Duplex Coupler, color aqua Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing, Multimode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC / LC Duplex Coupler, color beige Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color beige Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus DIN Rail Splicing Box for 6x SC//DX Couplers, color grey

DIN Rail Splicing Box for 6x SC//DX Couplers, color grey...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SC / SC Duplex Coupler, color grey Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing, Multimode,inc.fixing material

DIGITUS SC / SC Duplex Coupler, color grey Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing, Multimode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SC/SC DX Coupler, OM4, Color RAL 4003 Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing,Multimode incl. fixing material

DIGITUS SC/SC DX Coupler, OM4, Color RAL 4003 Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing,Multimode incl. fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC/LC Coupler, OM4, Color RAL 4003 Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing,Multimode incl. fixing material

DIGITUS LC/LC Coupler, OM4, Color RAL 4003 Zirconia Ceramic Sleeve, Plastic housing,Multimode incl. fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus ST / ST Simplex Coupler Zirconia Ceramic Sleeve, Metal housing, with yellow caps, Singlemode

DIGITUS ST / ST Simplex Coupler Zirconia Ceramic Sleeve, Metal housing, with yellow caps, Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC / LC Duplex Coupler, color aqua Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color aqua Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus SC / PC Duplex Coupler Zirconia Ceramic Sleeve, Metal housing, Singlemode,inc.fixing material

DIGITUS SC / PC Duplex Coupler Zirconia Ceramic Sleeve, Metal housing, Singlemode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC / LC Quad Coupler Zirconia Ceramic Sleeve, metal housing, Multimode,inc.fixing material

DIGITUS LC / LC Quad Coupler Zirconia Ceramic Sleeve, metal housing, Multimode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC / LC Quad Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode,inc.fixing material

DIGITUS LC / LC Quad Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus Din Rail Splice Box for 8 LC/DX couplers

Din Rail Splice Box for 8 LC/DX couplers...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 24x SC/DX vertical adapter plate for DN-96800M color grey (RAL 7035)

24x SC/DX vertical adapter plate for DN-96800M color grey (RAL 7035)...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 24x LC/DX, 24x E2000/SX, 24x SC/X vertical adapter plate for DN-96800M, color grey (RAL 7035)

24x LC/DX, 24x E2000/SX, 24x SC/X vertical adapter plate for DN-96800M, color grey (RAL 7035)...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus 24x ST/SX, 24x FC/SX adapter plate for DN-96800M color grey (RAL 7035)

24x ST/SX, 24x FC/SX adapter plate for DN-96800M color grey (RAL 7035)...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus LC / LC Quad Coupler, color aqua Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material

DIGITUS LC / LC Quad Coupler, color aqua Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Digitus MTP/MPO-Cassette OS2 for 3 MPO Patch Panel 6xLC DX couplers, Fanout, MPO Adapter full loaded; Color blue

MTP/MPO-Cassette OS2 for 3 MPO Patch Panel 6xLC DX couplers, Fanout, MPO Adapter full loaded; Color blue...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Mikrotrubička 14/10 modrá MIKROHARD

Materiál: Vysokohustotní polyetylén (PE-HD) Montážní teplota: manipulace s PE-HD trubičkami je možná v teplotním rozsahu +5°C až +50°C. Provozní teplota: -40°C až + 70°C. Běžný polyethylén je velmi dobrý izolátor. V potrubí nevznikají indukovan...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Solarix adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem....

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Mikrotrubička 14/10 žlutá MIKROHARD

Materiál: Vysokohustotní polyetylén (PE-HD) Montážní teplota: manipulace s PE-HD trubičkami je možná v teplotním rozsahu +5°C až +50°C. Provozní teplota: -40°C až + 70°C. Běžný polyethylén je velmi dobrý izolátor. V potrubí nevznikají indukovan...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Kotvící svorka/ úchytka/ kotva s očkem otevíratelným pro instalaci DROP kabelů 2-6mm samonosným způsobem

Kotvící svorka/ úchytka/ kotva s očkem otevíratelným pro instalaci DROP kabelů 2-6mm samonosným způsobem Úchytka TELENCO pro instalaci samonosných DROP kabelů do průměru 6mm extra velký poloměr ohybu 3cm = ty nejlepší optické parametry (ideální pro vl...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

šroubek M2,2x8 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 - samořezný 1ks

šroubek M2x10 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 Vrut; do kovu; 2,2x8; Hlava: válcová; Pozidriv ocel; zinek...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

OPTIX SC Optická spojka MM OM4 DUPLEX

OPTIX SC Optická spojka MM OM4 DUPLEX...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

STP konektor 8P8C CAT6A stíněný skládaný na drát 1ks - RJ-45

STP konektor 8P8C CAT6A stíněný skládaný na drát 1ks stínění: ano s kabelovým klipem...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Konektor DC 5,5 x 2,5 mm s délkou 9,5 mm samec pravoúhlý

Popis Tento DC konektor od Delocku je vyroben pro pájení na kabel a může být použit pro připojení různých zařízení se zdířkou 5,5 x 2,5 mm DC jack. Šroubový typ konektoru na zástrčce podporuje těsné spojení s vhodnými DC konektory jako je např. položka o...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Konektor DC 5,5 x 2,1 mm s délkou 9,5 mm samec pravoúhlý

Popis Tento DC konektor od Delocku je vyroben pro pájení na kabel a může být použit pro připojení různých zařízení se zdířkou 5,5 x 2,1 mm DC jack. Šroubový typ konektoru na zástrčce podporuje těsné spojení s vhodnými DC konektory jako. Specifikace •...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Delock Nástroj pro RJ45 bezpečnostní klip 4 kusů

Popis Tento nástroj je potřeba k odemknutí Delock RJ45 bezpečnostního klipu. Specifikace • Barva: červená • Rozměry (DxŠxV): cca. 80,5 x 23 x 11 mm Systémové požadavky • Delock 86406 RJ45 bezpečnostní klip Obsah balení • 4 x RJ45 bezpečnostn...

$1,400.00 $1,900.00 -26% Ex Tax: $1,400.00

Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)

CMS Blocks

This is a CMS block. You can insert any content (HTML, Text, Images) Here.

Read More